TABULKA
ODKAZY
optimalizace PageRank.cz

Dlhé Klčovo - Brekov 0:3 (0:3)

V tomto zápase sme všetci zamakali aj keď s niekoľkými chybami, ktoré súper hneď potrestal. V prvom polčase to bol vyrovnaný boj pokiaľ sme nedostali prvý gól, ktorý podrazil našu psychiku, po nejakom čase sme dostali druhý gól a hneď o chvíľu aj tretí, čo nás dorazilo. Ale súper pôsobil nevýrazne tak sme sa snažili zvrátiť výsledok, čo bolo vidieť už v prvom polčase, keď sme si vytvorili hneď niekoľko šancí, ktoré sme si tvorili aj za stavu 0:0 aj 0:1, škoda len, že sa nepodarilo ani jednu premeniť, možno by to vyzeralo úplne inak... Po polčase hralo ako keby len jedno mužstvo a to naše, nakoľko sme súpera k ničomu nepustili. Opäť sme si vytvárali šance, ale opäť nám nevychádzala koncovka, prosto na nás dnes zabudla šťastena, síce ani nepamätám kedy naposledy si na nás spomenula... K záveru začal byť súper nervózny a vykoledovali si žltú a červenú kartu. To opäť zvýšilo našu snahu, ale keď sme ešte aj z nepriameho kopu z päťky prekopli bránu, tak už sme začínali byť zúfalí, ale naďalej sme sa snažili, ale proste to dneš nešlo, aj keď sme si zo súperom robili čo sa nám zachcelo...No lopta je guľatá a šťastena vratká a dnes stála celý čas pri našom súperovi....Ale ako kapitán si myslím, že to bol zatiaľ náš najlepší výkon v jarnej časti, predpokladám, že sa to bude stále zlepšovať, nakoľko máme najmladší káder v súťaži.... Tak držte palce nabudúce v Stakčíne....